KONST / Litografier / Grafiskt blad 13978011
nr 1397 8011
Håkan Lindskog
(f. 1945), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Tall". Signerad, numrerad 6/50, oramat löst blad, 36x54 cm
Håkan Lindskog, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
300 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:14:54
Halvkristall